Kontrast
Czcionka

Aktualności

29 lipca 2022

Wspomnienie św. Marty

29 lipca wspominamy św. Martę, Marię i Łazarza. Św. Marta znana jest nam z ewangelicznej opowieści o licznych odwiedzinach Jezusa w Betanii. Była osobą bardzo gościnną i szczerze zatroskaną o wiele spraw. Jest patronką gospodyń domowych, kucharzy, osób dbających o porządek w domu. Nasze Mieszkanki pamiętały o Pracownikach Domu św. Józefa, którymi opiekuje się właśnie św. Marta. Były zaśpiewane piękne życzenia i zostały wręczone słodkości.

6 grudnia 2022

W Domu ogromna radość, ponieważ odwiedził nas św. Mikołaj. O nikim nie zapomniał 😉 Gościa przywitały Anioły, a Mieszkanki śpiewały przy akompaniamencie Pani Stanisławy. Mikołaj z nami porozmawiał, pośpiewał, pożartował i oczywiście rozdał prezenty.

5 grudnia 2022

Odbyło się kolejne, bardzo udane spotkanie z Fundacją „Anioły w piżamkach”. Tym razem przygotowywaliśmy zimowe świeczniki na świąteczne stoły oraz kartki z życzeniami dla dzieci z Domu Dziecka.

2 grudnia 2022

Tym razem w ramach treningu budżetowego, Mieszkanki wybrały się trochę dalej na zakupy i pojechały do sklepu z ozdobami świątecznymi. Tam wspólnie wybrały bombki, światełka i gwiazdkę na choinkę, którą przed Świętami Bożego Narodzenia, ustroją na świetlicy.

Kontrast
Czcionka
facebook menu close contrast letter