Kontrast
Czcionka

Aktualności

13 września 2022

Warsztaty herbaciane ;-)

Po dość długiej przerwie odwiedziły nas zaprzyjaźnione Seniorki ze Stowarzyszenia św. Filipa Nereusza. Przygotowały dla Mieszkanek bardzo ciekawe warsztaty. Nasza Sala Terapii wypełniła się pięknymi zapachami pomarańczy, owoców leśnych, róży, ponieważ Panie przygotowywały własnoręcznie aromatyczne herbatki. Spotkanie sprawiło mnóstwo radości 🙂

6 grudnia 2022

W Domu ogromna radość, ponieważ odwiedził nas św. Mikołaj. O nikim nie zapomniał 😉 Gościa przywitały Anioły, a Mieszkanki śpiewały przy akompaniamencie Pani Stanisławy. Mikołaj z nami porozmawiał, pośpiewał, pożartował i oczywiście rozdał prezenty.

5 grudnia 2022

Odbyło się kolejne, bardzo udane spotkanie z Fundacją „Anioły w piżamkach”. Tym razem przygotowywaliśmy zimowe świeczniki na świąteczne stoły oraz kartki z życzeniami dla dzieci z Domu Dziecka.

2 grudnia 2022

Tym razem w ramach treningu budżetowego, Mieszkanki wybrały się trochę dalej na zakupy i pojechały do sklepu z ozdobami świątecznymi. Tam wspólnie wybrały bombki, światełka i gwiazdkę na choinkę, którą przed Świętami Bożego Narodzenia, ustroją na świetlicy.

Kontrast
Czcionka
facebook menu close contrast letter