Kontrast
Czcionka

Aktualności

19 maja 2026

Turniej Warcabowy w Ośrodku „Święta Elżbieta”

We wtorek 19 maja 2026 grupa Mieszkanek Naszego Domu uczestniczyła w Turnieju Warcabowym Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej, który odbył się w DPS „Św. Elżbieta”. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 9:30 i trwało do godziny 15:00.

Wspólna gra dostarczyła uczestniczkom wielu pozytywnych emocji oraz zdrowej rywalizacji. Była to również doskonała okazja do integracji, rozmów i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Nie zabrakło również miłego spędzenia czasu przy poczęstunku. Na zakończenie spotkania Panie otrzymały dyplomy i upominki w podziękowaniu za zaangażowanie.

Dzień upłynął radośnie, wśród uśmiechów, życzliwości i dobrej zabawy, pozostawiając wiele miłych wspomnień.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Panu Dyrektorowi Jarosławowi Czapelka i zespołowi Ośrodka Świętej Elżbiety.

2 czerwca 2026

Z całego serca pragniemy podziękować Dzieciom z naszej parafii, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, a także ich Rodzicom, Chrzestnym, Dziadkom oraz wszystkim Bliskim za pamięć i okazane dobro. Dziękujemy za przekazane słodycze otrzymane z okazji tego wyjątkowego dnia. Dzięki Państwa życzliwości i otwartym sercom Mieszkanki Domu św. Józefa mogły doświadczyć wiele radości oraz poczuć, że są częścią większej wspólnoty pełnej wzajemnej troski i serdeczności.Życzymy Dzieciom komunijnym, aby […]

1 czerwca 2026

W Dniu Dziecka, w naszym Domu panowała wyjątkowo radosna atmosfera. Z tej okazji zorganizowaliśmy sesję zdjęciową, podczas której mieszkanki pozowały w koszulce przedstawiającej Jezusa z dzieckiem. To był nie tylko czas dobrej zabawy, ale również okazja do przypomnienia sobie pięknej prawdy, że każdy z nas jest ukochanym dzieckiem Boga.

31 maja 2026

Mieszkanki Domu św. Józefa uczestniczyły w uroczystościach odpustowych w naszej parafii, obchodzonych z okazji Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Wspólne świętowanie rozpoczęło się od udziału we Mszy Świętej, podczas której modliliśmy się w intencji naszej parafialnej wspólnoty oraz wszystkich jej wiernych. Uroczysta liturgia była dla Mieszkanek czasem modlitwy, refleksji i duchowej radości płynącej ze spotkania z Bogiem oraz drugim człowiekiem. Po zakończeniu Mszy Świętej Panie udały się na teren przykościelny, gdzie przygotowano […]

facebook twitter contrast letter menu