We wtorek 19 maja 2026 grupa Mieszkanek Naszego Domu uczestniczyła w Turnieju Warcabowym Mieszkańców Domów Pomocy Społecznej, który odbył się w DPS „Św. Elżbieta”. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 9:30 i trwało do godziny 15:00.
Wspólna gra dostarczyła uczestniczkom wielu pozytywnych emocji oraz zdrowej rywalizacji. Była to również doskonała okazja do integracji, rozmów i spędzenia czasu w miłej atmosferze. Nie zabrakło również miłego spędzenia czasu przy poczęstunku. Na zakończenie spotkania Panie otrzymały dyplomy i upominki w podziękowaniu za zaangażowanie.
Dzień upłynął radośnie, wśród uśmiechów, życzliwości i dobrej zabawy, pozostawiając wiele miłych wspomnień.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Panu Dyrektorowi Jarosławowi Czapelka i zespołowi Ośrodka Świętej Elżbiety.





