Kontrast
Czcionka

Aktualności

9 listopada 2022

Turniej w bule

Mieszkanki wzięły udział w Turnieju gry w bule, który zorganizował i zaprosił nas DPS „Senior”. Pogoda dopisała, była okazja spędzić czas na powietrzu i w przemiłym towarzystwie:-) Po rozgrywkach zostaliśmy zaproszeni na Salę Terapii po odbiór dyplomów i nagród, a na koniec ugoszczono nas pysznym obiadem.

6 grudnia 2022

W Domu ogromna radość, ponieważ odwiedził nas św. Mikołaj. O nikim nie zapomniał 😉 Gościa przywitały Anioły, a Mieszkanki śpiewały przy akompaniamencie Pani Stanisławy. Mikołaj z nami porozmawiał, pośpiewał, pożartował i oczywiście rozdał prezenty.

5 grudnia 2022

Odbyło się kolejne, bardzo udane spotkanie z Fundacją „Anioły w piżamkach”. Tym razem przygotowywaliśmy zimowe świeczniki na świąteczne stoły oraz kartki z życzeniami dla dzieci z Domu Dziecka.

2 grudnia 2022

Tym razem w ramach treningu budżetowego, Mieszkanki wybrały się trochę dalej na zakupy i pojechały do sklepu z ozdobami świątecznymi. Tam wspólnie wybrały bombki, światełka i gwiazdkę na choinkę, którą przed Świętami Bożego Narodzenia, ustroją na świetlicy.

Kontrast
Czcionka
facebook menu close contrast letter