Nasze Mieszkanki wzięły po raz drugi udział w imprezie „Silver Run 2022” w Ożarowicach. Pomimo bardzo dużego upału, Panie dzielnie pokonały trasę o długości 2 km.
Z całego serca pragniemy podziękować Dzieciom z naszej parafii, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, a także ich Rodzicom, Chrzestnym, Dziadkom oraz wszystkim Bliskim za pamięć i okazane dobro. Dziękujemy za przekazane słodycze otrzymane z okazji tego wyjątkowego dnia. Dzięki Państwa życzliwości i otwartym sercom Mieszkanki Domu św. Józefa mogły doświadczyć wiele radości oraz poczuć, że są częścią większej wspólnoty pełnej wzajemnej troski i serdeczności.Życzymy Dzieciom komunijnym, aby […]




