Kontrast
Czcionka

Aktualności

28 czerwca 2022

„Przez rozwój do zdrowia psychicznego”

Dom Pomocy Społecznej w Bytomiu zorganizował świetne warsztaty dla Osób Niepełnosprawnych oraz ich Opiekunów. Odbyły się one w Szkole Podstawowej nr 46, nasze Mieszkanki miały możliwość poznać nowe osoby i przy okazji wziąć udział w ciekawych zajęciach (malowanie sznurkiem, tworzenie kompozycji w słoikach, tworzenie świeczników). Opiekunowie mieli ciekawe warsztaty z Panią Psycholog.

6 grudnia 2022

W Domu ogromna radość, ponieważ odwiedził nas św. Mikołaj. O nikim nie zapomniał 😉 Gościa przywitały Anioły, a Mieszkanki śpiewały przy akompaniamencie Pani Stanisławy. Mikołaj z nami porozmawiał, pośpiewał, pożartował i oczywiście rozdał prezenty.

5 grudnia 2022

Odbyło się kolejne, bardzo udane spotkanie z Fundacją „Anioły w piżamkach”. Tym razem przygotowywaliśmy zimowe świeczniki na świąteczne stoły oraz kartki z życzeniami dla dzieci z Domu Dziecka.

2 grudnia 2022

Tym razem w ramach treningu budżetowego, Mieszkanki wybrały się trochę dalej na zakupy i pojechały do sklepu z ozdobami świątecznymi. Tam wspólnie wybrały bombki, światełka i gwiazdkę na choinkę, którą przed Świętami Bożego Narodzenia, ustroją na świetlicy.

Kontrast
Czcionka
facebook menu close contrast letter