Kontrast
Czcionka

Aktualności

7 września 2022

Pożegnanie lata

W naszym ogrodzie zorganizowaliśmy małą imprezę na pożegnanie lata. W spotkaniu wzięły udział aktywne Seniorki z Kłodnicy, które obdarowały nas przepięknym koszem ozdobionym ziołami i kwiatami z ich ogrodów. Pogoda była piękna i słoneczna. Mieszkanki razem z zaproszonymi Paniami wzięły udział w różnych konkurencjach i zabawach, co sprawiło mnóstwo radości i śmiechu. Później był pyszny, grillowany obiad i trochę zabawy tanecznej.

6 grudnia 2022

W Domu ogromna radość, ponieważ odwiedził nas św. Mikołaj. O nikim nie zapomniał 😉 Gościa przywitały Anioły, a Mieszkanki śpiewały przy akompaniamencie Pani Stanisławy. Mikołaj z nami porozmawiał, pośpiewał, pożartował i oczywiście rozdał prezenty.

5 grudnia 2022

Odbyło się kolejne, bardzo udane spotkanie z Fundacją „Anioły w piżamkach”. Tym razem przygotowywaliśmy zimowe świeczniki na świąteczne stoły oraz kartki z życzeniami dla dzieci z Domu Dziecka.

2 grudnia 2022

Tym razem w ramach treningu budżetowego, Mieszkanki wybrały się trochę dalej na zakupy i pojechały do sklepu z ozdobami świątecznymi. Tam wspólnie wybrały bombki, światełka i gwiazdkę na choinkę, którą przed Świętami Bożego Narodzenia, ustroją na świetlicy.

Kontrast
Czcionka
facebook menu close contrast letter