Piątkowe przedpołudnie spędziłyśmy w towarzystwie cudownych dzieci i całej społeczności Ośrodka Adaptacyjnego. Występy małych artystów były przepiękne i chwytające za serce. Serdecznie dziękujemy za ten wspólnie spędzony czas 🙂




Z całego serca pragniemy podziękować Dzieciom z naszej parafii, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, a także ich Rodzicom, Chrzestnym, Dziadkom oraz wszystkim Bliskim za pamięć i okazane dobro. Dziękujemy za przekazane słodycze otrzymane z okazji tego wyjątkowego dnia. Dzięki Państwa życzliwości i otwartym sercom Mieszkanki Domu św. Józefa mogły doświadczyć wiele radości oraz poczuć, że są częścią większej wspólnoty pełnej wzajemnej troski i serdeczności.Życzymy Dzieciom komunijnym, aby […]
W Dniu Dziecka, w naszym Domu panowała wyjątkowo radosna atmosfera. Z tej okazji zorganizowaliśmy sesję zdjęciową, podczas której mieszkanki pozowały w koszulce przedstawiającej Jezusa z dzieckiem. To był nie tylko czas dobrej zabawy, ale również okazja do przypomnienia sobie pięknej prawdy, że każdy z nas jest ukochanym dzieckiem Boga.
Mieszkanki Domu św. Józefa uczestniczyły w uroczystościach odpustowych w naszej parafii, obchodzonych z okazji Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Wspólne świętowanie rozpoczęło się od udziału we Mszy Świętej, podczas której modliliśmy się w intencji naszej parafialnej wspólnoty oraz wszystkich jej wiernych. Uroczysta liturgia była dla Mieszkanek czasem modlitwy, refleksji i duchowej radości płynącej ze spotkania z Bogiem oraz drugim człowiekiem. Po zakończeniu Mszy Świętej Panie udały się na teren przykościelny, gdzie przygotowano […]