W Centrum Usług Społecznych w Rudzie Śląskiej z okazji zakończenia XXII Tygodnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami, odbyło się spotkanie w „Orbicie”, gdzie miał miejsce po praz pierwszy Festiwal Złota Nutka CUS. Nasz Dom z dumą reprezentowała Pani Małgosia i Pani Asia, które wykonały piosenkę „Hallelujah”. Występ spotkał się z ogromnym uznaniem publiczności oraz jury, a nasze artystki otrzymały wyróżnienie. Całe wydarzenie przebiegało w bardzo muzycznym i serdecznym klimacie. Nie zabrakło wspólnego śpiewu, uśmiechu i dobrej zabawy.
Uroczyste zakończenie uświetnił swoją obecnością Pan Prezydent Miasta Ruda Śląska Michał Pierończyk, który odebrał symboliczny klucz do bram miasta z rąk przedstawicielki Domu Pomocy Społecznej „Senior”.
Dziękujemy Panu Dyrektorowi CUS Krystianowi Morysowi za zaproszenie i możliwość udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Gratulujemy wspaniałych występów wszystkim uczestnikom!








