W Sali Terapii odbyło się kolejne spotkanie w ramach kinoterapii. Tym razem mieszkanki obejrzały film z Dnia Inauguracji XXII Tygodnia Godności Osób z Niepełnosprawnością, przypominając sobie wyjątkowe wydarzenia, wzruszające momenty oraz atmosferę wspólnego świętowania. Po seansie skorzystaliśmy z pięknej, słonecznej pogody i przenieśliśmy się do naszego ogrodu. Przy aromatycznej kawie i miłych rozmowach Mieszkanki spędziły czas na świeżym powietrzu, ciesząc się wiosennym słońcem oraz swoim towarzystwem. Nie zabrakło również muzyki i dobrej zabawy. W rytmie ulubionych melodii Panie chętnie ruszyły do tańca, a uśmiechy i radosna atmosfera towarzyszyły wszystkim przez całe popołudnie.





