W Ośrodku Adaptacyjnym dla Dzieci Niepełnosprawnych odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany w ramach trwającego XXII Tygodnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami. Na uczestników czekało wiele atrakcji oraz piękne występy dzieci i zaproszonych Gości – młodzieży z II Liceum Ogólnokształcącego w Sosnowcu. Artystyczne prezentacje dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych emocji i zostały bardzo ciepło przyjęte przez nasze Mieszkanki, które były zachwycone talentem i zaangażowaniem młodych wykonawców. Po części artystycznej wszyscy mogli wspólnie spędzić czas przy pysznym poczęstunku, w serdecznej i rodzinnej atmosferze.
Serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi Ośrodka Arkadiuszowi Staisz, za zaproszenie oraz możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu.



