Kontrast
Czcionka

Aktualności

23 maja 2026

Festyn Rodzinny na Kochłowickich Plantach

Na Kochłowickich Plantach odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Dom Kultury „In-ny”. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Ruda Śląska i zgromadziło wielu Mieszkańców, którzy wspólnie mogli spędzić czas w radosnej, rodzinnej atmosferze. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, zabaw i niespodzianek przygotowanych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy artystyczne sekcji działających przy Domu Kultury „In-ny”, które zaprezentowały swoje talenty i umiejętności, dostarczając publiczności wielu pozytywnych emocji. Festyn był doskonałą okazją do integracji, wspólnej zabawy oraz aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i przygotowanie tak pięknego wydarzenia.

2 czerwca 2026

Z całego serca pragniemy podziękować Dzieciom z naszej parafii, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, a także ich Rodzicom, Chrzestnym, Dziadkom oraz wszystkim Bliskim za pamięć i okazane dobro. Dziękujemy za przekazane słodycze otrzymane z okazji tego wyjątkowego dnia. Dzięki Państwa życzliwości i otwartym sercom Mieszkanki Domu św. Józefa mogły doświadczyć wiele radości oraz poczuć, że są częścią większej wspólnoty pełnej wzajemnej troski i serdeczności.Życzymy Dzieciom komunijnym, aby […]

1 czerwca 2026

W Dniu Dziecka, w naszym Domu panowała wyjątkowo radosna atmosfera. Z tej okazji zorganizowaliśmy sesję zdjęciową, podczas której mieszkanki pozowały w koszulce przedstawiającej Jezusa z dzieckiem. To był nie tylko czas dobrej zabawy, ale również okazja do przypomnienia sobie pięknej prawdy, że każdy z nas jest ukochanym dzieckiem Boga.

31 maja 2026

Mieszkanki Domu św. Józefa uczestniczyły w uroczystościach odpustowych w naszej parafii, obchodzonych z okazji Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Wspólne świętowanie rozpoczęło się od udziału we Mszy Świętej, podczas której modliliśmy się w intencji naszej parafialnej wspólnoty oraz wszystkich jej wiernych. Uroczysta liturgia była dla Mieszkanek czasem modlitwy, refleksji i duchowej radości płynącej ze spotkania z Bogiem oraz drugim człowiekiem. Po zakończeniu Mszy Świętej Panie udały się na teren przykościelny, gdzie przygotowano […]

facebook twitter contrast letter menu