Na Kochłowickich Plantach odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez Dom Kultury „In-ny”. Wydarzenie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Ruda Śląska i zgromadziło wielu Mieszkańców, którzy wspólnie mogli spędzić czas w radosnej, rodzinnej atmosferze. Na uczestników czekało mnóstwo atrakcji, zabaw i niespodzianek przygotowanych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się występy artystyczne sekcji działających przy Domu Kultury „In-ny”, które zaprezentowały swoje talenty i umiejętności, dostarczając publiczności wielu pozytywnych emocji. Festyn był doskonałą okazją do integracji, wspólnej zabawy oraz aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i przygotowanie tak pięknego wydarzenia.




