Kontrast
Czcionka

Aktualności

27 maja 2025

Dzień otwarty w „Orbicie”

W pomieszczeniach usługowych Centrum Usług Społecznych, w nowo otwartej „Orbicie”, odbył się wyjątkowy Dzień Otwarty, zorganizowany w ramach XXI Tygodnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami. To było radosne i pełne wzruszeń spotkanie, podczas którego pracownicy CUS zaprezentowali program artystyczny przygotowany specjalnie na uroczyste otwarcie „Orbity”. Wspólne śpiewanie, muzyka na żywo – z towarzyszeniem gitary w wykonaniu samego Pana Dyrektora CUS – stworzyły ciepłą i serdeczną atmosferę. Nie zabrakło też czasu na rozmowy przy kawie, wspólne śmiechy i zwiedzanie nowoczesnych pomieszczeń, które już niedługo będą służyć mieszkańcom i podopiecznym.
Dziękujemy za serdeczne przyjęcie nas, otwarte serca i wspólne świętowanie godności, która łączy wszystkich.

2 czerwca 2026

Z całego serca pragniemy podziękować Dzieciom z naszej parafii, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, a także ich Rodzicom, Chrzestnym, Dziadkom oraz wszystkim Bliskim za pamięć i okazane dobro. Dziękujemy za przekazane słodycze otrzymane z okazji tego wyjątkowego dnia. Dzięki Państwa życzliwości i otwartym sercom Mieszkanki Domu św. Józefa mogły doświadczyć wiele radości oraz poczuć, że są częścią większej wspólnoty pełnej wzajemnej troski i serdeczności.Życzymy Dzieciom komunijnym, aby […]

1 czerwca 2026

W Dniu Dziecka, w naszym Domu panowała wyjątkowo radosna atmosfera. Z tej okazji zorganizowaliśmy sesję zdjęciową, podczas której mieszkanki pozowały w koszulce przedstawiającej Jezusa z dzieckiem. To był nie tylko czas dobrej zabawy, ale również okazja do przypomnienia sobie pięknej prawdy, że każdy z nas jest ukochanym dzieckiem Boga.

31 maja 2026

Mieszkanki Domu św. Józefa uczestniczyły w uroczystościach odpustowych w naszej parafii, obchodzonych z okazji Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Wspólne świętowanie rozpoczęło się od udziału we Mszy Świętej, podczas której modliliśmy się w intencji naszej parafialnej wspólnoty oraz wszystkich jej wiernych. Uroczysta liturgia była dla Mieszkanek czasem modlitwy, refleksji i duchowej radości płynącej ze spotkania z Bogiem oraz drugim człowiekiem. Po zakończeniu Mszy Świętej Panie udały się na teren przykościelny, gdzie przygotowano […]

facebook twitter contrast letter menu