Kontrast
Czcionka

Aktualności

8 marca 2022

Dzień Kobiet

Podobnie jak w zeszłym roku, nasza Sala Terapii zamieniła się w Salon Piękności 😉 Mieszkanki z niecierpliwością czekały na ten dzień, aby móc skorzystać z różnych zabiegów upiększających 😉
Było bardzo sympatycznie, relaksacyjnie. Dodatkową niespodzianką były odwiedziny przedstawicielki Stowarzyszenia św. Filipa Nereusza, która przekazała naszym Paniom piękne serca uszyte przez uczestniczki warsztatów.

6 grudnia 2022

W Domu ogromna radość, ponieważ odwiedził nas św. Mikołaj. O nikim nie zapomniał 😉 Gościa przywitały Anioły, a Mieszkanki śpiewały przy akompaniamencie Pani Stanisławy. Mikołaj z nami porozmawiał, pośpiewał, pożartował i oczywiście rozdał prezenty.

5 grudnia 2022

Odbyło się kolejne, bardzo udane spotkanie z Fundacją „Anioły w piżamkach”. Tym razem przygotowywaliśmy zimowe świeczniki na świąteczne stoły oraz kartki z życzeniami dla dzieci z Domu Dziecka.

2 grudnia 2022

Tym razem w ramach treningu budżetowego, Mieszkanki wybrały się trochę dalej na zakupy i pojechały do sklepu z ozdobami świątecznymi. Tam wspólnie wybrały bombki, światełka i gwiazdkę na choinkę, którą przed Świętami Bożego Narodzenia, ustroją na świetlicy.

Kontrast
Czcionka
facebook menu close contrast letter