Kontrast
Czcionka

Darowizna

 „Każdy dar, choćby najmniejszy, uwrażliwia serce”

św. Karol Boromeusz

Dom Pomocy Społecznej
dla Osób Przewlekle Psychicznie Chorych
ul. Oddziałów Młodzieży Powstańczej 3
41-707 Ruda Śląska

nr konta bankowego: ING Bank Śląski O/Ruda Śląska

48 1050 1331 1000 0010 0109 0966

Podziękowanie

Dyrekcja Domu Pomocy Społecznej, w imieniu wszystkich Mieszkanek, składa serdeczne podziękowanie za przekazanie każdej darowizny i 1% podatku dochodowego. Państwa bezinteresowny dar, jest dla nas umocnieniem wiary w piękno, wielkość i szlachetność ludzkiego serca. Zapewniamy Państwa, że zebrane fundusze zostaną wykorzystane
w całości zgodnie z celami statutowymi naszego Domu.

Z całego serca życzymy Państwu Bożego błogosławieństwa!

6 grudnia 2022

W Domu ogromna radość, ponieważ odwiedził nas św. Mikołaj. O nikim nie zapomniał 😉 Gościa przywitały Anioły, a Mieszkanki śpiewały przy akompaniamencie Pani Stanisławy. Mikołaj z nami porozmawiał, pośpiewał, pożartował i oczywiście rozdał prezenty.

5 grudnia 2022

Odbyło się kolejne, bardzo udane spotkanie z Fundacją „Anioły w piżamkach”. Tym razem przygotowywaliśmy zimowe świeczniki na świąteczne stoły oraz kartki z życzeniami dla dzieci z Domu Dziecka.

2 grudnia 2022

Tym razem w ramach treningu budżetowego, Mieszkanki wybrały się trochę dalej na zakupy i pojechały do sklepu z ozdobami świątecznymi. Tam wspólnie wybrały bombki, światełka i gwiazdkę na choinkę, którą przed Świętami Bożego Narodzenia, ustroją na świetlicy.

Kontrast
Czcionka
facebook menu close contrast letter