Kontrast
Czcionka

Aktualności

21 maja 2026

Biesiada z tańcem i piosenką w Domu Dziennym „Senior-WIGOR”

21 maja 2026 roku odbyło się kolejne wyjątkowe wydarzenie realizowane w ramach Tygodnia Godności Osób z Niepełnosprawnościami. Tym razem była to biesiada z piosenką i tańcem w Domu Dziennym „Senior-WIGOR” w Rudzie Śląskiej.

Spotkanie rozpoczęło się serdecznym powitaniem wszystkich gości oraz wspólnym poczęstunkiem przy kawie. Już od pierwszych chwil panowała ciepła, życzliwa i rodzinna atmosfera, która sprzyjała rozmowom, integracji oraz wspólnemu spędzaniu czasu. Była to doskonała okazja do budowania relacji i integracji z innymi.

Najważniejszą częścią wydarzenia była oczywiście biesiada z piosenką i tańcem. Mieszkanki z dużym zaangażowaniem uczestniczyły we wspólnej zabawie – śpiewały znane i lubiane utwory, tańczyły oraz aktywnie włączały się w tworzenie niezwykle pogodnej atmosfery. Uśmiechy, dobra energia i wspólna radość towarzyszyły wszystkim uczestnikom przez całe spotkanie.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkali się na wspólnym obiedzie.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie Pani Dyrektor mgr Anicie Grobelczyk oraz zespołowi Domu „Senior-WIGOR”

2 czerwca 2026

Z całego serca pragniemy podziękować Dzieciom z naszej parafii, które w tym roku przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej, a także ich Rodzicom, Chrzestnym, Dziadkom oraz wszystkim Bliskim za pamięć i okazane dobro. Dziękujemy za przekazane słodycze otrzymane z okazji tego wyjątkowego dnia. Dzięki Państwa życzliwości i otwartym sercom Mieszkanki Domu św. Józefa mogły doświadczyć wiele radości oraz poczuć, że są częścią większej wspólnoty pełnej wzajemnej troski i serdeczności.Życzymy Dzieciom komunijnym, aby […]

1 czerwca 2026

W Dniu Dziecka, w naszym Domu panowała wyjątkowo radosna atmosfera. Z tej okazji zorganizowaliśmy sesję zdjęciową, podczas której mieszkanki pozowały w koszulce przedstawiającej Jezusa z dzieckiem. To był nie tylko czas dobrej zabawy, ale również okazja do przypomnienia sobie pięknej prawdy, że każdy z nas jest ukochanym dzieckiem Boga.

31 maja 2026

Mieszkanki Domu św. Józefa uczestniczyły w uroczystościach odpustowych w naszej parafii, obchodzonych z okazji Uroczystości Trójcy Przenajświętszej. Wspólne świętowanie rozpoczęło się od udziału we Mszy Świętej, podczas której modliliśmy się w intencji naszej parafialnej wspólnoty oraz wszystkich jej wiernych. Uroczysta liturgia była dla Mieszkanek czasem modlitwy, refleksji i duchowej radości płynącej ze spotkania z Bogiem oraz drugim człowiekiem. Po zakończeniu Mszy Świętej Panie udały się na teren przykościelny, gdzie przygotowano […]

facebook twitter contrast letter menu